Kompleksowa obsługa, bezstresowa realizacja
Współpracujemy z Tobą na każdym etapie, aby zapewnić, że Twoje wizje i potrzeby są dokładnie zrozumiane i spełnione. W ramach Projektu Kompleksowego, otrzymujesz nie tylko indywidualnie dopasowany projekt, ale także wsparcie w zakupach, wyborze materiałów oraz współpracy z podwykonawcami. Nasze doświadczenie i sprawdzone kontakty gwarantują najwyższą jakość i efektywność wykonania, a także spokój i radość z tworzenia swojego miejsca na ziemi.
ETAP 1: Projektowanie Funkcjonalne
Indywidualne podejście do Twoich marzeń i potrzeb
Szczegółowe badanie potrzeb
Inwentaryzacja
Układ funkcjonalny (2-3 opcje)
ETAP 2: Koncepcja Stylistyczna
Tworzymy styl, który odzwierciedla Twoją osobowość
Moodboard
Wizualizacje robocze (możliwość obejrzenia projektu na goglach VR)
Propozycje materiałowe oraz wyposażenia
Budżet roboczy
ETAP 3: Projekt Wykonawczy
Twoje idealne wnętrze staje się rzeczywistością
Rysunki wykonawcze oraz mebli na wymiar
Wizualizacje finalne
Kosztorys i lista zakupowa
BONUS: kontakty do sprawdzonych podwykonawców (np. stolarz, kamieniarz itd.)
Cena Indywidualnego Projektu Kompleksowego
od
250
zł/m2 brutto
+23% VAT
*cena za m2 zależy od wielkości mieszkania oraz jego stanu
Potrzebujesz indywidualnej wyceny?
Napisz do mnie
Elementy projektu
Szczegółowe badanie potrzeb
Na początku moim głównym celem jest poznanie potrzeb i założeń Klientów. W związku z tym już przed rozpoczęciem współpracy otrzymujecie do wypełnienia ankietę. Podczas pierwszej rozmowy zadaje bardziej szczegółowe pytania zarówno na temat wystroju jak i budżetu, a także uzupełniamy informacje w ankiecie.
2
Inwentaryzacja
Nieodzownym elementem każdego projektu jest przeprowadzenie inwentaryzacji. Polega nie tylko na zwymiarowaniu wszystkich ścian i otworów, ale także zmierzeniu i opisaniu elementów instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej. Dzięki temu ostateczne rysunki będą dokładne i na dalszych etapach projektu nie będzie żadnych niespodzianek.
3
Układ funkcjonalny
Projekt układu funkcjonalnego to pierwszy krok do Waszego idealnego wnętrza. Powstaje na bazie ustaleń z pierwszego spotkania. Prezentowane jest kilka opcji, które po konsultacjach doprowadzamy do wersji finalnej. Rysunek jest dokładnie zwymiarowany oraz opisany tak byście o niczym nie zapomnieli.
4
Moodboard
Dzięki stworzeniu moodboardu określamy kierunek stylistyczny projektu. Zebranie przykładowych rozwiązań, materiałów, elementów wyposażenia oraz kolorystyki zgodnych z wizją klienta posłuży do wykonania pierwszych roboczych wizualizacji.
5a
Wizualizacje robocze
Umożliwiają zobaczenie przyszłego wyglądu pomieszczenia w trakcie pracy nad projektem, co pomaga w dokładniejszym zrozumieniu koncepcji projektu oraz podejmowaniu lepszych decyzji dotyczących kolorów, mebli, oświetlenia i dekoracji.
5b
Oglądanie modelu na goglach VR
W trakcie pracy nad projektem korzystamy z gogli VR, które pozwolą Wam zobaczyć swoje wnętrze na wyciągnięcie ręki. Praca z tą technologią da Wam pewność, że projekt spełnia wszystkie Wasze oczekiwania.
6
Budżet roboczy
Dzięki temu elementowi możecie nie tylko zobaczyć przykładowe produkty polecane przeze mnie, ale także oszacować wstępnie koszty. Budżet zawiera wszystkie elementy potrzebne do realizacji projektu od kosztów robocizny i materiałów wykonawcy, poprzez materiały wykończeniowe, po meble i dodatki. Nad budżetem pracujemy dalej dobierając materiały i wyposażenie.
7a
Propozycje materiałowe
Po stworzeniu układu funkcjonalnego i wybraniu ogólnej stylistyki wnętrza przechodzimy do dobrania materiałów wykończeniowych takich jak płytki do łazienki, podłoga itd. Klient otrzymuje listę proponowanych materiałów wraz ze wstępnym kosztorysem.
7b
Propozycje mebli
i wyposażenia
Zestawienie z propozycjami wyposażenia jest idealnym drogowskazem podczas zakupów. W ramach współpracy odwiedzamy razem salony wyposażenia wnętrz tak byście wskazane materiały obejrzeli nie tylko na ekranie, ale także na żywo.
8
Wizualizacje finalne
Umożliwiają zobaczenie przyszłego wyglądu pomieszczenia przed rozpoczęciem prac, co pomaga w dokładniejszym zrozumieniu koncepcji projektu oraz podejmowaniu lepszych decyzji dotyczących kolorów, mebli, oświetlenia i dekoracji.
9a
Rysunki branżowe
i wykonawcze
W zależności od wymagań danego projektu powstaje dokumentacja techniczna potrzebna do realizacji projektu. W zakres rysunków wykonawczych wchodzą takie rysunki jak: wyburzenia, instalacja elektryczna, oświetlenie, instalacja wodno- kanalizacyjna, wentylacja/ klimatyzacja, układ podłóg, układ okładzin ściennych itd.
9b
Rysunki mebli
na wymiar
Kolejnym elementem potrzebnym do realizacji są rysunki oraz schematy przedstawiające zabudowę na wymiar. Są one niezbędne przy projektach uwzględniających personalizowane meble wykonywane przez stolarza.
10
Lista zakupowa
Ostatnim elementem jest stworzenie listy zakupowej, na bazie której Klient zamawia poszczególne elementy, a także może kontrolować swój budżet. Zawiera linki do sklepów oraz kontakty do dystrybutorów.